Atsauksmes

11/08/2016

Kad bijām izlēmuši par mājas celtniecību Garkalnē, daudz laika pavadījām meklējot īsto projektu, taču diezgan nesekmīgi. Lai arī ir pieejami ļoti daudz standarta projektu, neviens pa īstam neuzrunāja. Sākām meklēt labu arhitektu, un ar pirmo reizi internetā uzgājām “GV arhitekta birojs” mājaslapu. Mūs uzrunāja projekts “Baltais koks”, jo tas bija līdzīgs tam, ko domās plānojām, pie tam atradās līdzīgā reljefā. Ļoti pārliecinošs un nopietns izklausījās arhitekta Gundara Vīksnas skaidrojums mājas lapā par mājas projektēšanu. Vēl vairāk par to pārliecinājāmies, kad sazinājāmies. Ātri vien parakstījām līgumu.

Pagāja gads, kas bija ļoti interesants un radošs periods. Ar Gundara kungu ir ļoti patīkami kontaktēties un viņš perfekti pārzina savu darbu, ir komunikabls, atsaucīgs, ar interesantām idejām, un ļoti precīzs. Tikpat profesionāla ir arī viņa komanda. Visas mūsu vēlmes tika uzmanīgi uzklausītas un detaļas piefiksētas. Projektēšanas gaitā dažas no savām iegribām mainījām, jo saņēmām ļoti pamatotus un detalizētus skaidrojumus, kā arī labus alternatīvos risinājumus. 

Rezultātā projekts ir gatavs un mums tas ļoti patīk. Mēs nevaram sagaidīt to dienu, kad varēsim uzsākt būvniecību.

Paldies arhitektam Gundaram Vīksnam un viņa birojam par lielisko darbu!
Esam gandarīti!

Mārīte

 

Ar arhitekta G. Vīksnas  biroju Grobiņas novada domei ir izveidojusies laba sadarbība, kopā esam realizējuši vairākus novada attīstībai un izaugsmei svarīgus objektus, kā piemēram Pils un Dzirnavu ielas rekonstrukcija,  Grobiņas pagasta sākumskolas, PII “Pīpenīte” un Kapsēdes pamatskolas energoefektivitātes paaugstināšana.

Par arhitektu Gundaru Vīksnu un viņa komandu varu teikt tikai to labāko, vienmēr uzticēto darbu paveic laicīgi un kvalitatīvi, ja rodas kādas problēmas, brīdina un meklē risinājumus, lai projekta virzība nekavētos.

Uldis Ķepals
Grobiņas novada domes
Attīstības un uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs
05/08/2016

 

Ar Arhitekta G. Vīksnas biroju sadarbojos pirmo reizi - vadīju būvdarbus Tenisa halles būvniecībā Rīgā, K. Ulmaņa gatvē. No tehniskā viedokļa, manā skatījumā, būvprojekts izstrādāts ļoti detalizēti un ir viegli ar to strādāt. It īpaši novērtēju biroja darbu programmā REVIT, kas ļoti atvieglo darbu veikšanu būvniecības procesā, jo ir labi pārskatāmas visas objekta detaļas un mezgli trīs dimensijās. Projekta arhitektūras risinājumu par 95% vērtēju pozitīvi - gan tā sākuma versiju, gan arī izmainīto gala versiju, tās ir izdevušās. Bieži realizēt dzīvē visas uz papīra uzliktās idejas ir apgrūtināti budžeta iespēju dēļ. Par atlikušajiem pieciem procentiem var padiskutēt atsevišķi, lai nākošajā reizē izvairītos no pieļautajām kļūdām.

No profesionālā viedokļa raugoties, turpmāk varu rekomendēt Gundara Vīksnas komandu, kā labu projektēšanas biroju. Uzticības kredītu, kas no Jūsu puses bija dots man, centos attaisnot, cik pratu. Ceru, ka man tas izdevās pilnā apmērā. Īpašs paldies Arnim Balčus par uzticību!

Kopumā, protams, var mēģināt pieturēties pie sapņa par nerealizētu ideju, bet, kā zināms, būvniecībā  galvenais ir, lai Pasūtītājs,  būtu pilnīgi apmierināts ar gala rezultātu. Ja šajā objektā tas tā ir, tad gan projektēšanas, gan būvniecības process ir izdevies par 101%.

Dmitrijs Koptenkovs
Selva būve
Projektu vadītājs
16/05/2016

 

Ar arhitekta G. Vīksnas biroju mūsu uzņēmumi Pamati XXI, Baltic Logistics XXI un es personīgi sadarbojamies jau daudzu gadu garumā, un turpinām sadarboties arī pašlaik. Pabeigti ap desmit gan lieli gan mazi projekti. Esam strādājuši ar daudziem arhitektiem, bet Gundara Vīksnas un Arņa Balčus komanda ir pierādījusi sevi ar ļoti labu darbu izpildes kvalitāti, pie tam rēķinoties ar to, ka tādiem pasūtītājiem kā mēs, ļoti svarīgas ir gan projekta, gan ēkas kopējās izmaksas. Un, protams, termiņi!

Mārtiņš Jansons
SIA Pamati XXI un Baltic Logistics XXI valdes loceklis
22/08/2014

 

 

Arhitekta G. Vīksnas  birojs savus darbus veic atbildīgi un ātri. Esam kopā strādājuši pie astoņiem lieliem objektiem. Kā arhitektu birojam es dotu astoņas balles no desmit. Ar arhitektu biroju kam es dotu desmit balles vēl neesmu strādājis. Esmu strādājis ar daudziem arhitektiem, ar šiem vismaz nav problēmu.

Jānis Dzenis
PATA AB

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un attīstības speciālists
12/01/2016

 

 

Gundars Viksna is one of the leading architects in the Baltic States, located in Liepaja, Latvia. I have worked with Gundars on two technically very stimulating and challenging residential projects in Liepaja.

Gundars has a team of dedicated professionals, including designers and structural engineers who provide detailed CAD drawings as a minimum. Communication across borders has no barriers due to the professional delivery over the internet and a team of professionals who speak perfect English.

One project we worked on required removal of a supporting wall and the second project was a new build, consisting of mixed use of commercial retail and apartments. Gundars assisted me with the plans for a penthouse apartments. Both projects were executed in a timely and professional manner.

The standard of work is superior and efficient and I have recently had the pleasure of seeing the drawings of a current large scale commercial project submission. I can highly recommend Gundars Viskna’s architectural practice for residential and commercial projects internationally, regardless of where your site is located.

Judith Anglin Abraham
20/12/2015

 

Godalgas konkursos:

2011. gada augusts. Trešā vieta metu konkursā "Koncertdārza "Pūt, vējiņi!" rekonstrukcija, Liepājā"

2014. gada marts. Pirmā vieta metu konkursā ''Dzīvojamā ēka Zvaigžņu ielā 1/3, Rīgā''

2015. gada decembris. Otrā vieta metu konkursā “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” apbūves komplekss”

Skatījumi(0)
Komentāri(0)

Komentāri

G. Vīksna

Manuprāt, sabiedrības izpratne par arhitekta darbu ir stereotipiska - arhitekts zīmē mājas un viņa galvenais uzdevums ir rūpēties par ēku fasāžu dizainu, lai tās būtu "smukas".  Taču realitātē arhitekta darbs ir izteikti analītisks. Ēkas funkcija ir tikpat svarīga, kā fasāžu risinājumi.

Ilgu gadu gaitā ir strādāts ar visai atšķirīgas funkcijas projektiem un šajā darbā ir bijis jāizprot reizēm visai svešas un iepriekš nezināmas lietas. Uzkrātā pieredze, protams, veido manu pasaules uzskatu un lietu kārtības redzējumu. Tādēļ ir lietas, procesi, kur es redzu - hei, tas taču ir neracionāli, vai tas varētu notikt labāk, ja cilvēki nedaudz savādāk uz lietām paskatītos. Man likās, ka būtu labi, ja es mēģinātu populārā veidā skaidrot, pamatot, kas varētu notikt labāk, ja cilvēki uzzinātu manu viedokli un varbūt atzītu, ka ir vērts tajā arī ieklausīties.

Savs blogs ir laba iespēja uzrunāt cilvēkus. Tas nekas, ja izteiktais viedoklis uzreiz netiek pieņemts un tiek uzrakstīts kāds asāks komentārs. Manam viedoklis nav obligāti jābūt vispareizākajam.

 

G. Vīksna

Kā ietaupīt naudu ar labu arhitektu?

Pieprasīt informāciju