Ātrās idejas par velotūristu piesaisti Liepājai

Ātrās idejas par velotūristu piesaisti Liepājai

05.01.2016
Izlasīju īsu rakstiņu portālā Delfi par šoseju velosipēdistiem Vācijā un atcerējos par kaut kad vietējos portālos lasītām idejām velosipēdistu infrastruktūras attīstībai Liepājā - savienot Liepāju ar Grobiņu ar velosipēdistu celiņu, arī izbūvēt veloceliņu uz Nīcu. Tad nu prātā iešāvās dažas domas, ko nolēmu uzlikt uz papīra, lai rosinātu domu apmaiņu ar varbūtējiem citiem interesentiem. Jo īpaši tādēļ, ka ziņas par veloceliņu uz Grobiņu un Nīcu neizskatījās tādas kā drošas un uzreiz ticamas. Bet daudzas idejas jau sākumā šķiet neticamas un nepiepildāmas. ... Lasīt vairāk...
Skatījumi(0)
Komentāri(0)
G. Vīksna

Manuprāt, sabiedrības izpratne par arhitekta darbu ir stereotipiska - arhitekts zīmē mājas un viņa galvenais uzdevums ir rūpēties par ēku fasāžu dizainu, lai tās būtu "smukas".  Taču realitātē arhitekta darbs ir izteikti analītisks. Ēkas funkcija ir tikpat svarīga, kā fasāžu risinājumi.

Ilgu gadu gaitā ir strādāts ar visai atšķirīgas funkcijas projektiem un šajā darbā ir bijis jāizprot reizēm visai svešas un iepriekš nezināmas lietas. Uzkrātā pieredze, protams, veido manu pasaules uzskatu un lietu kārtības redzējumu. Tādēļ ir lietas, procesi, kur es redzu - hei, tas taču ir neracionāli, vai tas varētu notikt labāk, ja cilvēki nedaudz savādāk uz lietām paskatītos. Man likās, ka būtu labi, ja es mēģinātu populārā veidā skaidrot, pamatot, kas varētu notikt labāk, ja cilvēki uzzinātu manu viedokli un varbūt atzītu, ka ir vērts tajā arī ieklausīties.

Savs blogs ir laba iespēja uzrunāt cilvēkus. Tas nekas, ja izteiktais viedoklis uzreiz netiek pieņemts un tiek uzrakstīts kāds asāks komentārs. Manam viedoklis nav obligāti jābūt vispareizākajam.

 

G. Vīksna

Kā ietaupīt naudu ar labu arhitektu?

Pieprasīt informāciju